fbpx
Aktualności

Korzyści z wynajmu Małych Żurawi

mały żuraw

Szukasz niezawodnego sprzętu budowlanego, który pozwoli Ci wygodnie i bez wysiłku zrealizować każde wyzwanie na budowie?

Potrzebujesz sprawdzonego dźwigu na plac budowy, który pomoże Ci znacznie szybciej niż do tej pory zrealizować nawet najtrudniejsze zadania, a pracę Twoich operatorów uczyni bardziej komfortową i efektywną?

Jesteś właścicielem firmy specjalizującej się w wymianie okien i od dłuższego czasu rozglądasz się za sprzętem, który skróciłby czas pracy i znacznie usprawnił ten proces?

Rozwiązaniem są mini żurawie budowlane z możliwościami udźwigu nawet do 9T, które pozwalają wygodnie transportować każdy ładunek, dostosowując wysokość sprzętu do potrzeb. Z ich pomocą nie ma zadań do zrealizowania. Raz na zawsze zapomnisz o wszelkich problemach budowlanych, a praca będzie efektywna i przyjemna.

małe żurawie
małe żurawie
małe żurawie
Umożliwiamy wynajem Małych Żurawi – profesjonalnego sprzętu do wydajnej i szybkiej pracy!

Mini żurawie to specjalistyczny sprzęt budowlany renomowanych producentów takich jak: Maeda, Hoeflon,Jekko, Valla, który sprosta każdemu wyzwaniu budowlanemu i z którymi znacznie szybciej zrealizujesz wszelkie zaplanowane prace.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu do ciężkich i skomplikowanych robót budowlanych, czy do wymagających prac dekarskich – nasze dźwigi to odpowiedni wybór do takich zadań. Sprzęt z możliwością regulowania wysokości i długości wysięgu to gwarancja efektywnej, szybkiej i komfortowej pracy.

Małe Żurawie do wynajęcia – jakie są dostępne modele?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór sprawdzonych maszyn o wielkich możliwościach udźwigu, w przypadku żurawia Hoeflon C30 to aż 9T! Mini żuraw Hoeflon C30e umożliwia poruszanie się po zboczach, dzięki poziomowanej gąsienicy, co ułatwia pracę na w trudnym terenie.

Dysponujemy mini żurawiami przeznaczonymi do drobnych prac i mniej skomplikowanych projektów, jak i do bardziej zaawansowanych i złożonych prac budowlanych. Takim sprzętem jest m.in. mini żuraw Maeda MC405, który charakteryzuje się maksymalnym udźwigiem 3,8T i wysięgu do 20,7 metrów. Przy dużych (i mniejszych) projektach sprawdzi się doskonale.

Na uwagę zasługuje również żuraw Maeda MC285 o wysięgu do 9 m , który dzięki sterowaniu radiowemu może być wygodnie obsługiwany przez operatora z wybranego miejsca. Co ciekawe, w przypadku tego mini żurawia istnieje możliwość demontażu silnika na czas transportu windą serwisową.

Chcesz wiedzieć jakie jeszcze Małe Żurawie mamy do wynajęcia? Sprawdź pełną ofertę mini żurawi i wybierz sprzęt dla siebie.

małe żurawie
B84A12D6 7A67 4C1D BE41 B232355AF30F cut
Korzyści z wynajmu Małych Żurawi:

znacząco zwiększają komfort pracy. Najwyższej jakości mini żurawie od renomowanych marek tj. Maeda, Hoeflon, Unic, Jekko wraz z teleskopowymi masztami i przyssawkami z naszej oferty gwarantują zupełnie nową jakość prac budowlanych;

– praca z naszymi mini żurawiami jest szybka, wydajna i komfortowa również podczas trudnych prac budowlanych. Nasze żurawie pozwalają zaoszczędzić czas i energię. Dzięki możliwości zastosowania dodatkowych akcesorii takich jak przyssawka czy podnośnik do szkła, nasze mini żurawie zyskują szerszy wachlarz zastosowań. Duży, nie zawsze znaczy lepszy – niewielkie rozmiary mini żurawi stają się prawdziwą zaletą w ograniczonych przestrzeniach i sprawiają, że maszyny zyskują istotną przewagę nad ciężkimi dźwigami budowlanymi;

 stabilną pracę na wysokościach zapewniają hydraulicznie wysuwane podpory z możliwością regulacji i dostosowania wysokości maszyny do potrzeb przy danej realizacji;

– łatwość pracy w trudnych warunkach zapewniają gąsienice, które ułatwiają wykonywanie prac na trudnym terenie, a operatorom zapewniają większą elastyczność i mobilność urządzenia;

– mobilność urządzeń zwiększa komfort pracy operatora – nasze żurawie można łatwo i wygodnie transportować na docelowe miejsce pracy np. przy użyciu windy transportowej bądź dużego dźwigu wieżowego;

Nasi klienci twierdzą, że od kiedy używają Małych Żurawi prace nabrały tempa, a operatorzy chwalą nasze maszyny za niezwykły komfort pracy.

małe żurawie
58C74278 25E1 4DAF 8FF8 E48DB98B2B80 cut
małe żurawie
Jakie jest zastosowanie Małych Żurawi?

Małe Żurawie to profesjonalny sprzęt budowlany, który możesz wykorzystać podczas prac na wysokościach, montażu okien, wznoszeniu konstrukcji stalowych czy hal magazynowych.

To niezastąpiony sprzęt budowlany również w zakresie budowy domów modułowych czy domów z prefabrykatów. Małe żurawie znakomicie sprawdzają się też przy pracach budowlanych w trudnych warunkach i na dużych placach budowy.

Małe Żurawie to profesjonalny sprzęt do wynajęcia, który sprosta każdemu wyzwaniu budowlanemu. Maszyny sprawdzają się zarówno wtedy, gdy potrzebujesz nowego zadaszenia w ogrodzie zimowym, jak i w trudnych warunkach na wysokościach. Prace budowlane z mini żurawiami jeszcze nigdy wcześniej nie były tak przyjemne, komfortowe i szybkie. Przekonaj się i sprawdź nasze mini żurawie w akcji!

Potrzebny niezawodny sprzęt? Wynajmij od Małych Żurawi!

Chcesz wiedzieć, co potrafią nasze Małe Żurawie? Zapraszamy do wynajmu naszego sprzętu i sprawdzenia jego możliwości na budowie. Odkryj wielką moc naszych Małych Żurawi, a będziesz pod wrażeniem tego, co potrafią.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty w zakładce Maszyny budowlane i serdecznie zapraszamy do kontaktu.