DŹWIGI DEKARSKIE NA PODWOZIU SAMOCHODOWYM
I CIESIELSKO - DEKARSKIE NA PRZYCZEPIE

Dedykowane do prac przy montażu konstrukcji dachowych i elewacjach budynków.
Oferują duże wysięgi, a łamane ramię ułatwia precyzyjne podawanie niezbędnych materiałów w wybrane miejsca na budowie.
Bocker

Bocker AK 35/3000

Żuraw dekarski

Dźwig ciesielsko dekarski na przyczepie dostępny w wynajmie

Potrzebny dźwig dekarski do prac na wysokości? Doskonale się składa! Dostępny w naszej ofercie żuraw Bocker o wysięgu 34 metrów i udźwigu 3 000 kg poradzi sobie nawet w najbardziej wymagających warunkach. Z pomocą tego dźwigu sprawnie i bezpiecznie przetransportujesz materiały budowlane na miejsce docelowych prac. Szybko, sprawnie i wygodnie – tak, by Twoja ekipa budowlana mogła skupić się w pełni na swoich zadaniach.

Wynajem i sprzedaż

Montaż konstrukcji i pokryć dachowych to oczywiście tylko jedno z możliwych zastosowań tej maszyny. Dźwig na przyczepie można wykorzystać również podczas montowania schodów i balkonów, montażu konstrukcji metalowych lub stalowych, czy też w trakcie szklenia fasad budynków.  

Doświadczony operator dźwigu przez cały czas pracy urządzeniem będzie czuwał nad bezpieczeństwem wykonywanych prac, a Twoja ekipa będzie mogła skupić się na swoich zadaniach. Sprawdź dostępność dźwigu dekarskiego na wynajem i zapewnij sobie profesjonalne wsparcie w codziennych wyzwaniach budowlanych. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, zadzwoń i dowiedz się o szczegółach oferty bądź wypełnij nasz formularz i na pewno oddzwonimy! 

Bez wątpienia dźwig ciesielski na lawecie to maszyna, która powinna pojawić się na terenie wielu inwestycji budowlanych. Nie trzeba jednak od razu kupować takiego sprzętu, aby skorzystać z możliwości, jakie nam daje.

Firma Małe Żurawie oferuje wynajem dźwigów tego typu. Są to najwyższej jakości maszyny renomowanych producentów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapewniamy, iż są to w pełni sprawne, serwisowane dźwigi dekarskie, którymi sterują wykwalifikowani i doświadczeni operatorzy. Gwarantujemy więc, że z ich pomocą prace na każdej budowie przebiegną szybciej i sprawniej.

W naszej ofercie znajdują się także inne urządzenia budowlane, które mogą Ci się przydać: Multi Loader’s , Mini żurawie , Manipulatory do szyb, Przyssawki do szyb i płyt warstwowych, Dźwigi „Pick & Carry”.