O Nas

P1067819

SPIDERCRANE

Krótko o nas

Często spotykałam się z pytaniem, co może kobieta robić w branży budowlanej?

Dziś znam odpowiedź – zmieniać ją i tworzyć coś nowego! Mini żurawie choć są niewielkie, to mają ogromną moc! Potrafią skrócić czas budowy, poprawić jakość montażu i bezpieczeństwo.

Powstanie firmy SPIDERCRANE jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Bazując na swojej wiedzy i obserwacji zmieniających się trendów, oferujemy doskonałe rozwiązania dla innych firm budowlanych. Nowoczesne technologie zmieniają rynek!

Małe, kompaktowe, ale o udźwigu nawet do 9T mini żurawie wprowadzają zupełnie nową jakość na teren budowy.

Sprzęt, który tworzy nasz park maszynowy pochodzi od znanych producentów takich marek jak Maeda, Hoeflon, Jekko, Kappel, Viavac, Smartlift, AlmaCrawler. Wszystkie produkty są serwisowane, posiadają aktualne przeglądy techniczne i mają bardzo dobre parametry pracy.

Wiedza i kompetencje poparte stosownymi uprawnieniami to dla nas podstawa pracy, dlatego przeprowadzamy szkolenia z obsługi maszyn. Wszystko po to, aby praca była wydajna, efektywna i bezpieczna!  Bo sprzęt i jego profesjonalne przygotowanie do pracy to jedno, a edukacja to drugie. Po szkoleniu uczestnicy uzyskują upoważnienia, które są ważne przez kolejne 5 lat z możliwością ich przedłużenia.

Sprzęt to oczywiście nie wszystko. Za moimi plecami stoi silny, męski team, na którym zawsze mogę polegać. Razem doskonale się uzupełniamy i tworzymy szersze perspektywy.

Zaufaj kobiecej intuicji i twardej wiedzy budowlanej!