fbpx

Co nowego u nas?

Korzyści z wynajmu Małych Żurawi

Szukasz niezawodnego sprzętu budowlanego, który pozwoli Ci wygodnie i bez wysiłku zrealizować każde wyzwanie na budowie?

Potrzebujesz sprawdzonego dźwigu na plac budowy, który pomoże Ci znacznie szybciej niż do tej pory zrealizować nawet najtrudniejsze zadania, a pracę Twoich operatorów uczyni bardziej komfortową i efektywną?

Jesteś właścicielem firmy specjalizującej się w wymianie okien i od dłuższego czasu rozglądasz się za sprzętem, który skróciłby czas pracy i znacznie usprawnił ten proces?

Rozwiązaniem są mini żurawie budowlane z możliwościami udźwigu nawet do 9T, które pozwalają wygodnie transportować każdy ładunek, dostosowując wysokość sprzętu do potrzeb. Z ich pomocą nie ma zadań do zrealizowania. Raz na zawsze zapomnisz o wszelkich problemach budowlanych, a praca będzie efektywna i przyjemna.

małe żurawie
małe żurawie
małe żurawie
Umożliwiamy wynajem Małych Żurawi – profesjonalnego sprzętu do wydajnej i szybkiej pracy!

Mini żurawie to specjalistyczny sprzęt budowlany renomowanych producentów takich jak: Maeda, Hoeflon,Jekko, Valla, który sprosta każdemu wyzwaniu budowlanemu i z którymi znacznie szybciej zrealizujesz wszelkie zaplanowane prace.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu do ciężkich i skomplikowanych robót budowlanych, czy do wymagających prac dekarskich – nasze dźwigi to odpowiedni wybór do takich zadań. Sprzęt z możliwością regulowania wysokości i długości wysięgu to gwarancja efektywnej, szybkiej i komfortowej pracy.

Małe Żurawie do wynajęcia – jakie są dostępne modele?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór sprawdzonych maszyn o wielkich możliwościach udźwigu, w przypadku żurawia Hoeflon C30 to aż 9T! Mini żuraw Hoeflon C30e umożliwia poruszanie się po zboczach, dzięki poziomowanej gąsienicy, co ułatwia pracę na w trudnym terenie.

Dysponujemy mini żurawiami przeznaczonymi do drobnych prac i mniej skomplikowanych projektów, jak i do bardziej zaawansowanych i złożonych prac budowlanych. Takim sprzętem jest m.in. mini żuraw Maeda MC405, który charakteryzuje się maksymalnym udźwigiem 3,8T i wysięgu do 20,7 metrów. Przy dużych (i mniejszych) projektach sprawdzi się doskonale.

Na uwagę zasługuje również żuraw Maeda MC285 o wysięgu do 9 m , który dzięki sterowaniu radiowemu może być wygodnie obsługiwany przez operatora z wybranego miejsca. Co ciekawe, w przypadku tego mini żurawia istnieje możliwość demontażu silnika na czas transportu windą serwisową.

Chcesz wiedzieć jakie jeszcze Małe Żurawie mamy do wynajęcia? Sprawdź pełną ofertę mini żurawi i wybierz sprzęt dla siebie.

małe żurawie
B84A12D6 7A67 4C1D BE41 B232355AF30F cut
Korzyści z wynajmu Małych Żurawi:

znacząco zwiększają komfort pracy. Najwyższej jakości mini żurawie od renomowanych marek tj. Maeda, Hoeflon, Unic, Jekko wraz z teleskopowymi masztami i przyssawkami z naszej oferty gwarantują zupełnie nową jakość prac budowlanych;

– praca z naszymi mini żurawiami jest szybka, wydajna i komfortowa również podczas trudnych prac budowlanych. Nasze żurawie pozwalają zaoszczędzić czas i energię. Dzięki możliwości zastosowania dodatkowych akcesorii takich jak przyssawka czy podnośnik do szkła, nasze mini żurawie zyskują szerszy wachlarz zastosowań. Duży, nie zawsze znaczy lepszy – niewielkie rozmiary mini żurawi stają się prawdziwą zaletą w ograniczonych przestrzeniach i sprawiają, że maszyny zyskują istotną przewagę nad ciężkimi dźwigami budowlanymi;

 stabilną pracę na wysokościach zapewniają hydraulicznie wysuwane podpory z możliwością regulacji i dostosowania wysokości maszyny do potrzeb przy danej realizacji;

– łatwość pracy w trudnych warunkach zapewniają gąsienice, które ułatwiają wykonywanie prac na trudnym terenie, a operatorom zapewniają większą elastyczność i mobilność urządzenia;

– mobilność urządzeń zwiększa komfort pracy operatora – nasze żurawie można łatwo i wygodnie transportować na docelowe miejsce pracy np. przy użyciu windy transportowej bądź dużego dźwigu wieżowego;

Nasi klienci twierdzą, że od kiedy używają Małych Żurawi prace nabrały tempa, a operatorzy chwalą nasze maszyny za niezwykły komfort pracy.

małe żurawie
58C74278 25E1 4DAF 8FF8 E48DB98B2B80 cut
małe żurawie
Jakie jest zastosowanie Małych Żurawi?

Małe Żurawie to profesjonalny sprzęt budowlany, który możesz wykorzystać podczas prac na wysokościach, montażu okien, wznoszeniu konstrukcji stalowych czy hal magazynowych.

To niezastąpiony sprzęt budowlany również w zakresie budowy domów modułowych czy domów z prefabrykatów. Małe żurawie znakomicie sprawdzają się też przy pracach budowlanych w trudnych warunkach i na dużych placach budowy.

Małe Żurawie to profesjonalny sprzęt do wynajęcia, który sprosta każdemu wyzwaniu budowlanemu. Maszyny sprawdzają się zarówno wtedy, gdy potrzebujesz nowego zadaszenia w ogrodzie zimowym, jak i w trudnych warunkach na wysokościach. Prace budowlane z mini żurawiami jeszcze nigdy wcześniej nie były tak przyjemne, komfortowe i szybkie. Przekonaj się i sprawdź nasze mini żurawie w akcji!

Potrzebny niezawodny sprzęt? Wynajmij od Małych Żurawi!

Chcesz wiedzieć, co potrafią nasze Małe Żurawie? Zapraszamy do wynajmu naszego sprzętu i sprawdzenia jego możliwości na budowie. Odkryj wielką moc naszych Małych Żurawi, a będziesz pod wrażeniem tego, co potrafią.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty w zakładce Maszyny budowlane i serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Przedstawiamy Multi Loader 6.0 !

Firma Małe Żurawie przedstawia nowy produkt w ofercie wynajmu oraz sprzedaży –  Multi Loader 6.0!

Duża ilość przeszkleń to nie tylko rzeczywistość budynków biurowych, ale też świadomy wybór właścicieli domów jednorodzinnych. To jednak rozwiązanie z którym wiąże się wiele wyzwań m.in. transport i montaż delikatnych, a jednocześnie ciężkich, szklanych powierzchni.

W odpowiedzi na tę potrzebę firma Małe Żurawie wprowadza na rynek Multi Loader 6.0 – multifukcyjny transporter z unikalnym systemem poziomowania podczas jazdy.

Duże okna to nowoczesny design, praktyczne i funkcjonalne wyjście na taras bądź ogród, więcej naturalnego światła we wnętrzach pomieszczeń i ich optyczne powiększenie. Architekci chętnie korzystają z tego typu rozwiązań, dających estetyczny i nowoczesny efekt. Co jednak z realizacją tego pomysłu? Warto pamiętać, że duże okna czy szklane drzwi sporo ważą np. typu HST osiągają wagę 45 kg na m/kw. W efekcie końcowym to ok. 500/600 kg obciążenia. Przeniesienie tak dużego i ciężkiego elementu siłą ludzkich rąk jest nie tylko trudne logistycznie, ale przede wszystkim ryzykowne.

W jaki zatem sposób wykonać to bezpiecznie?  

Mały sprzęt, a duże ułatwienie.

Mini żurawie to rozwiązanie przeznaczone dla firm zajmujących się montażem stolarki okiennej oraz firm ogólnobudowlanych. Doskonale zdają egzamin na większych i mniejszych budowach. Są łatwe w transporcie i nie zajmują wiele miejsca na placu budowy. Świetne parametry mini żurawi sprawiają, że montaż elementów szklanych czy stalowych jest szybszy, bezpieczniejszy i wymaga mniejszego zaangażowania pracowników budowlanych.

Jakie funkcje wyróżniają małe żurawie?

optymalny zasięg i udźwig – mini żurawie potrafią podnieść towar o wadze do nawet 9000 kg. Co więcej, ramię takiego sprzętu można wysunąć na wysokość do 22 m.

mobilność – mini żurawie wyposażone są w gąsienice, które umożliwiają poruszanie się również w trudnym terenie. Dzięki swoim niewielkim gabarytom, możliwe jest przemieszczanie żurawia między pomieszczeniami, bez konieczności używania innych urządzeń. Na budowach często konieczna jest zmiana ustawień sprzętu i przemieszczenie go między paletami, składowanymi materiałami budowlanymi lub nasypami. Niewielkie gabaryty gwarantują większą mobilność, nawet na niewielkiej przestrzeni.

kontrola – bezprzewodowe sterowanie daje operatorowi możliwość obsługi z dowolnego miejsca. Taka swoboda manewrowania maszyną zapewnia szerokie pola widzenia, co pozwala na przewidzenie niebezpiecznych sytuacji i uniknięcie błędów. Proporcjonalne sterowanie i wysoka płynność pracy maszyny zapewnia precyzyjny montaż. 

Multi Loader 6.0 już w Polsce

Celem firmy Małe Żurawie jest zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy klientom oraz rozwiązań podnoszących efektywność i bezpieczeństwo prac budowlanych. Aby to osiągnąć oferuje sprawdzone i nowoczesne urządzenia. Jednym z nich jest  Multi Loader 6.0 od producenta AlmacCrawler. Multi Loader 6.0  to urządzenie, które umożliwia transport ładunków i ułatwia prace montażowe. Zaprojektowano je po to, by przyspieszać i usprawniać działanie nawet na niewielkich placach budowy lub w miejscach trudno dostępnych, gdzie tradycyjne środki transportu, takie jak wózki widłowe czy ładowarki teleskopowe nie znajdują zastosowania.

Ten multifunkcyjny transporter to niewielki sprzęt o ogromnych możliwościach. Platforma załadowcza o wymiarach 3 x 1.42 m pozwala na bezpieczny transport długich i ciężkich elementów konstrukcyjnych lub pakietów szyb o łącznej masie do 6T , nawet  po nierównym terenie  i znacznych spadkach do 15 stopni. Zamontowany HDS pozwala podać jednorazowo ładunki o wadze do 990 kg, na wysokość 6.8 m lub skorzystać z 4 – metrowego wysięgu bocznego. Te funkcjonalności pozwalają na jednoczesny transport i montaż dużych i ciężkich elementów. 

Urządzenie wyposażone jest również w funkcje poprawiające mobilność i bezpieczeństwo jazdy. Niebrudzące gąsienice zostały wzmocnione, aby maksymalnie zmniejszyć nacisk na podłoże.

Swoją wyjątkowość Multi Loader zawdzięcza opatentowanemu przez producenta systemie  Bi-Levelling, który w praktyce zapewnia samopoziomowanie się podwozia podczas jazdy w obu osiach do 15 stopni. To właśnie ta funkcja pozwala na bezpieczne przewożenie ładunków przez niestabilny i pochyły teren oraz późniejszy montaż za pomocą HDS’u.  

Maszyna zasilana jest na dwa sposoby – poprzez silnik elektryczny z pakietem akumulatorów litowo-jonowych oraz silnik spalinowy typu Diesel. Ten drugi jest wymagany do obsługi HDS’u.

Multi Loader 6.0 dopuszcza modyfikacje również na placu budowy. W celu zwiększenia przestrzeni ładunkowej istnieje możliwość demontażu HDS’u, co ciekawe również silnika spalinowego oraz zamontowanie zestawu kłonic, który pozwala znacznie zwiększyć objętość przewożonych ładunków.  

Korzystnym rozwiązaniem okazuje się wynajem takiego urządzenia. Ubezpieczenie, serwis czy też modernizacja sprzętu jest wtedy po stronie dostawcy. Wynajmujący ma możliwość korzystania z urządzeń najnowszej generacji bez konieczności inwestowania wysokich kwot pieniężnych.  

Multi Loader 6.0 jest już dostępny w ofercie firmy Małe Żurawie. Zapraszamy do kontaktu!