Manipulatory i przyssawki próżniowe do przenoszenia oraz montażu szyb i szkła

Manipulatory to kompaktowe podnośniki do szkła, o udźwigu aż do 1 T, które zapewniają wyjątkową swobodę działania podczas montażu szklanych okien i drzwi. Zasilane elektrycznie z intuicyjnym sterowaniem, zaprojektowane w taki sposób, by bezpiecznie i szybko wykonać prace instalacyjne z milimetrową precyzją.
Manipulatory do szyb

SMARTLIFT 308

Manipulatory do szyb

SMARTLIFT 608

Manipulator do przenoszenia oraz montażu szyb i szkła

Manipulator do szyb jest niezwykle przydatnym urządzeniem, które może ułatwić i przyspieszyć prace związane z przenoszeniem i montażem elementów szklanych. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom manipulator do szkła może być używany nawet w małych pomieszczeniach oraz w miejscach, w których należy do minimum ograniczyć nacisk na podłoże. Urządzenie to jest bardzo wydajne i bezpieczne, a do tego posiada intuicyjne sterowanie, którego ważnym elementem jest 4-pozycyjny joystick. Manipulator elektryczny to bez wątpienia urządzenie do zadań specjalnych!

Elektryczny manipulator do montażu szyb

Manipulatory to niewielkie, mobilne urządzenia, które są niezwykle przydatne podczas montażu szklanych okien i drzwi. Zwłaszcza w sytuacji, gdy są to elementy wielkoformatowe oraz kiedy usługa ta jest wykonywana na ograniczonej metrażowo powierzchni. Są one nieodzowne przy pracach na tarasach, balkonach, w windach, a także w budynkach wielkopowierzchniowych.

 

Każdy manipulator do przenoszenia szyb jest wyposażony w specjalne przyssawki próżniowe, które radzą sobie z obciążeniem wynoszącym nawet ponad 600 kg. Przyssawka próżniowa przeznaczona jest do chwytania i utrzymywania produktu podczas przenoszenia .Jednocześnie urządzenia te są łatwe w nawigacji. Operator jest w stanie cały czas obserwować obszar swoich działań, kontrolując przy tym to, co dzieje się ze szklanym elementem. Oznacza to, że przy pomocy elektrycznych manipulatorów można wykonać niezbędne prace instalacyjne w bezpieczny i niezwykle precyzyjny sposób.

Manipulator do szyb – wynajem w całej Polsce.

Kompaktowe i łatwe w sterowaniu urządzenia, takie jak manipulator przemysłowy do szyb, są na co dzień wykorzystywane w pracach budowlanych i konstrukcyjnych. Przenoszenie i montaż szklanych elementów jest dzięki nim nie tylko szybszy, prostszy i bardzo precyzyjny, ale przede wszystkim bezpieczny! Właśnie dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć elektrycznych manipulatorów do szkła na wynajem w całej Polsce.  

Zajrzyjcie do naszej oferty i wybierzcie najlepszy podnośnik do szkła dla siebie.