MANIPULATORY DO MONTAŻU SZKŁA

Manipulatory to kompaktowe podnośniki do szkła, o udźwigu aż do 1 T, które zapewniają wyjątkową swobodę działania podczas montażu szklanych okien i drzwi. Zasilane elektrycznie z intuicyjnym sterowaniem bezprzewodowym, zostały zaprojektowane w taki sposób, by bezpiecznie i szybko wykonać prace instalacyjne z milimetrową precyzją.
MANIPULATOR

SMARTLIFT 380

8d1eda13 e472 41c7 bd9f 1fc0d68881e6

JEKKO MPK06

Manipulatory do przenoszenia oraz montażu szyb i szkła przyspieszają prace.

Manipulator do szyb jest niezwykle przydatnym urządzeniem, które może ułatwić i przyspieszyć prace związane z przenoszeniem i montażem elementów szklanych. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom manipulator do szkła może być używany nawet w małych pomieszczeniach oraz w miejscach, w których należy do minimum ograniczyć nacisk na podłoże. Urządzenie to jest bardzo wydajne i bezpieczne, a do tego posiada intuicyjne sterowanie, którego ważnym elementem jest 4-pozycyjny joystick. Manipulator elektryczny to bez wątpienia urządzenie do zadań specjalnych!

Elektryczny manipulator do montażu szyb to niewielkie urządzenie.

f86f49f9 2ec4 452a a806 7a880853e180

Manipulatory to niewielkie, mobilne urządzenia, które są niezwykle przydatne podczas montażu szklanych okien i drzwi. Zwłaszcza w sytuacji, gdy są to elementy wielkoformatowe oraz kiedy usługa ta jest wykonywana na ograniczonej metrażowo powierzchni. Są one nieodzowne przy pracach na tarasach, balkonach, w windach, a także w budynkach wielkopowierzchniowych.

Każdy manipulator do przenoszenia szyb jest wyposażony w specjalne przyssawki próżniowe, które radzą sobie z obciążeniem wynoszącym nawet ponad 1 000 kg. Przyssawki próżniowe przeznaczone są do chwytania i utrzymywania towaru podczas przenoszenia. Jednocześnie urządzenia te są łatwe w obsłudze. Przy pomocy elektrycznych manipulatorów możliwe jest wykonywanie niezbędnych prac instalacyjnych w bezpieczny i niezwykle precyzyjny sposób.

Manipulatory do szyb: możliwy wynajem w całej Polsce.

Kompaktowe i łatwe w sterowaniu urządzenia, takie jak manipulator przemysłowy do szyb, są na co dzień wykorzystywane w pracach budowlanych i konstrukcyjnych. Przenoszenie i montaż szklanych elementów jest dzięki nim nie tylko szybszy, prostszy i bardziej precyzyjny, ale przede wszystkim bezpieczniejszy! Właśnie dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć elektrycznych manipulatorów do szkła na wynajem w całej Polsce.  

Zajrzyjcie do naszej oferty i wybierzcie najlepszy podnośnik do szkła dla siebie !

Pozostałe maszyny budowlane:  Multi Loader / Dźwigi dekarskie / Mini żurawie / Przyssawki do szyb i płyt warstwowych