MINI ŻURAWIE - MINI DŻWIGI BUDOWLANE

Mini żurawie to mini dźwigi, które otwierają nowe możliwości w branży budowlanej. Wykorzystywane są w pracach na wysokościach, szczególnie przy montażu i wymianie okien i szyb, przy budowie konstrukcji stalowych, magazynów, ale także domów modułowych i pracach dekarskich. Mini żuraw budowlany znajdzie swoje zastosowanie na wielu budowach i trudno dostępnych miejscach. Oferujemy wynajem mini żurawi na terenie całej Polski, a w naszym asortymencie znajdują się modele mające różne zastosowanie.
Mini żuraw MAEDA 285-3

MAEDA MC285

– jeden z mniejszych mini żurawi o udźwigu do 2 800 kg i maksymalnym wysięgu do 9 metrów;
– możliwość transportu np. windą serwisową, dzięki opcji redukcji wagi do 1 960 kg (możliwość demontażu silnika elektrycznego);
– sterowanie radiowe umożliwia obsługę maszyny z dowolnego miejsca

Mini żuraw MAEDA 405

MAEDA MC405

– mocny mini żuraw o udźwigy 3 830 kg o wysięgu do 20.7 metrów;
– uniwersalny: sprawdzi się na dużej budowie i przy mniejszych projektach;
– możliwość przejazdu z ładunkiem do 500 kg

c4 big

HOEFLON C4

Mini zuraw Hoeflon C6

HOEFLON C6

Mini zuraw Hoeflon C10

HOEFLON C10

– odpowiednik mini żurawia MAEDA MC405 z regulowanym pod kątem 120 stopni dodatkowym wysięgnikiem o wysokości roboczej do 22 m;
– masa własna 4 700 kg przy jednoczesnym maksymalnym udźwigu do 4 000 kg;
– bez problemu przejedzie przez pojedyńcze drzwi, dzięki wąskiej budowie o szerokości jedynie 80 cm;

Hoeflonoe C30e

HOEFLON C30e

– jedyny w 100% elektryczny mini żuraw typu Pick and Carry;
– możliwość poruszania się z ładunkami do 2 000 kg;
– możliwość poruszania się na zboczu dzięki poziomowanym gąsienicom
– udźwig aż do 9 000 kg;

Mini żurawie - niezastąpione, małe dźwigi budowlane sprawdzające się w małych przestrzeniach

Mini żurawie odmieniły oblicze branży budowlanej. Doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie duże dźwigi budowlane i żurawie samochodowe typu HDS nie mają zastosowania. Mini żurawie bez przeszkód pracują zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz hal. A ponieważ są stosunkowo lekkie i łatwe w transporcie – można je transportować na wyższe kondygnacje i wykorzystywać do montażu szyb lub paneli elewacyjnych w tych trudno dostępnych dla innych maszyn budowlanych miejscach. Co ciekawe, mini żurawie mimo zwartej konstrukcji są w stanie podnieść nawet 9 ton ładunku.To doskonała wiadomość dla tych, którzy szukają kompaktowego, ale mocnego sprzętu do codziennych prac budowlanych.

Mini żuraw - niezastąpiony (1)
Mini dzwig budowlany 1

Mini dźwig budowlany - szeroka gama zastosowań

Standardowo mini żurawie (małe dźwigi budowlane) wyposażone są w hak do podnoszenia ładunków przy użyciu zawiesi. To jednak nie jedyna opcja. Nasze mini żurawie mogą pracować z różnego rodzaju przyssawkami do szyb i płyt warstwowych, trawersami, przyssawkami do betonu czy np. płyt chodnikowych.

Mini żurawie to teleskopowe
i kompaktowe dźwigi

Ogromną zaletą żurawi gąsienicowych z wysięgnikiem teleskopowym jest ich kompaktowa budowa. Maszyny te zostały zaprojektowane w taki sposób, by bez przeszkód pracować w ograniczonej przestrzeni. Najmniejszy dźwig tego typu mieści się w standardowym otworze drzwiowym, co znacząco zwiększa jego przydatność na placu budowy. Co istotne, mini żurawie gąsienicowe mogą bezpiecznie pracować bez rozłożonych podpór stabilizujących – w ciasnych przestrzeniach ta funkcja okazuje się niezwykle przydatna.

Mini zuraw teleskopowy 1
Mini zurawie Wynajem i sprzedaz 1

Oferujemy wynajem i sprzedaż
mini żurawi

Firma Małe Żurawie posiada w swojej ofercie mini dźwigi na wynajem renomowanych marek takich jak: Maeda, Hoeflon czy Jekko. Znajdziemy tu także dźwigi dekarskie Bocker, manipulatory do szyb Smartlift, przyssawki do szyb i płyt warstwowych Hoeflon, Kappel, UPG, Viavac i oczywiście multifunkcjonalne transportery Multi Loader firmy Almacrwaler. Wszystkie urządzenia można jednocześnie zamówić na wyłączność.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem naszych urządzeń? Dzięki wynajmowi nie musisz martwić się serwisowaniem, ubezpieczeniem, naprawą sprzętu, czy znalezieniem wykwalifikowanego operatora. Nasza firma zapewni Ci kompleksowe usługi związane z wynajmem mini żurawi. Jesteśmy przekonani, że dzięki wsparciu tych wyjątkowych maszyn wykonanie zaplanowanych prac przebiegnie sprawnie, szybko i profesjonalnie.

W naszej ofercie znajdują się także inne urządzenia budowlane, które mogą Ci się przydać: Multi Loader / Dźwigi dekarskie / Manipulatory do szybPrzyssawki do szyb i płyt warstwowych