Mini żurawie - podnośniki budowlane

Mini żurawie to mini dźwigi i ładowarki teleskopowe, które oferują otwierają nowe możliwości w branży budowlanej. Wykorzystywane są w pracach na wysokościach, szczególnie przy montażu okien, budowach magazynów, konstrukcji stalowych, prefabrykatach, ale także domów modułowych i pracach dekarskich.
Mini żuraw MAEDA 285-3

MAEDA MC285

Mini żuraw

– jeden z mniejszych mini żurawi o udźwigu do 2.8 T i maksymalnym wysięgu do 9 metrów
– możliwość transportu np. windą serwisową, dzięki opcji redukcji wagi do 1.96 T (możliwość demontażu silnika elektrycznego )
– sterowanie radiowe umożliwia obsługę maszyny z dowolnego miejsca

Mini żuraw MAEDA 405

MAEDA MC405

Mini żuraw

– mocny mini żuraw ( udźwig 3.83 T) o wysięgu do 20.7 m
– uniwersalny: sprawdzi się na dużej budowie i przy mniejszych projektach
– możliwość przejazdu z załadunkiem do 500 kg

c4 big

Hoeflon C4

Mini żuraw

– jeden z mniejszych mini żurawi o udźwigu do 2.8 T i maksymalnym wysięgu do 9 metrów
– możliwość transportu np. windą serwisową, dzięki opcji redukcji wagi do 1.96 T (możliwość demontażu silnika elektrycznego )
– sterowanie radiowe umożliwia obsługę maszyny z dowolnego miejsca

Mini żuraw Hoeflon C6

Hoeflon C6

Mini żuraw

– mini żuraw idealny do montażu szyb w budynkach o złożonej architekturze
– 16 m wysięgu i 3 T możliwości udźwigu przy niższej masie całkowitej 2.8 T
– ekologiczne niskoemisyjne zasilanie elektryczne i drugie spalinowe z silnikiem Diesla

Mini zuraw Hoeflon C10

Hoeflon C10

Mini żuraw

– odpowiednik mini żurawia MAEDA MC405 ale z lepszymi parametrami pracy : regulowany pod kątem 120 stopni dodatkowy wysięgnik o wysokości roboczej do 22 m
– masa własna 4.7 T przy jednoczesnym maksymalnym udźwigu do 4T
– bez problemu przejedzie przez pojedyńcze drzwi, dzięki wąskiej budowie

Hoeflonoe C30e

Hoeflon C30e

Mini żuraw

– jedyny w 100% elektryczny mini żuraw typu Pick and Carry
– możliwość poruszania się z ładunkami do 2 T
– możliwość poruszania się na zboczu dzięki poziomowanym gąsienicom
– udźwig aż do 9 T

Mini żuraw - niezastąpiony mały dźwig budowlany w małych przestrzeniach

Mini żurawie odmieniły oblicze branży budowlanej. Doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie duże dźwigi budowlane i żurawie samochodowe typu HDS nie mają zastosowania. Mini żurawie bez przeszkód pracują zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz hal. A ponieważ są stosunkowo lekkie i łatwe w transporcie – można je transportować na wyższe kondygnacje i wykorzystywać do montażu szyb lub paneli elewacyjnych w tych trudno dostępnych dla innych maszyn budowlanych miejscach. Co ciekawe, mini żurawie mimo zwartej konstrukcji są w stanie podnieść nawet 9 ton ładunku.To doskonała wiadomość dla tych, którzy szukają kompaktowego, ale mocnego sprzętu do codziennych prac budowlanych.

Mini zuraw niezastapiony 1
Mini dzwig budowlany 1

Mini dźwig budowlany - szeroka gama zastosowań

Standardowo mini żurawie (małe dźwigi budowlane) wyposażone są w hak do podnoszenia ładunków przy użyciu zawiesi. To jednak nie jedyna opcja. Nasze mini żurawie mogą pracować z różnego rodzaju przyssawkami do szyb i płyt warstwowych, trawersami, przyssawkami do betonu czy np. płyt chodnikowych.

Mini żuraw - teleskopowy i kompaktowy dźwig

Ogromną zaletą żurawi gąsienicowych z wysięgnikiem teleskopowym jest ich kompaktowa budowa. Maszyny te zostały zaprojektowane w taki sposób, by bez przeszkód pracować w ograniczonej przestrzeni. Najmniejszy dźwig tego typu mieści się w standardowym otworze drzwiowym, co znacząco zwiększa jego przydatność na placu budowy. Co istotne, mini żurawie gąsienicowe mogą bezpiecznie pracować bez rozłożonych podpór stabilizujących – w ciasnych przestrzeniach ta funkcja okazuje się niezwykle przydatna.

Mini zuraw teleskopowy 1
Mini zurawie Wynajem i sprzedaz 1

Mini żurawie. Wynajem i sprzedaż

Firma Małe Żurawie posiada w swojej ofercie mini dźwigi na wynajem renomowanych marek takich jak: Maeda, Hoeflon czy Jekko. Znajdziemy tu także dźwigi dekarskie Bocker, manipulatory do szyb Smartlift, przyssawki do szyb i płyt warstwowych Hoeflon, Kappel, UPG, Viavac i oczywiście multifunkcjonalne transportery Multi Loader firmy Almacrwaler. Wszystkie urządzenia można jednocześnie zamówić na wyłączność.  

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem naszych urządzeń? Dzięki wynajmowi nie musisz martwić się serwisowaniem, ubezpieczeniem, naprawą sprzętu, czy znalezieniem wykwalifikowanego operatora. Nasza firma zapewni Ci kompleksowe usługi związane z wynajmem mini żurawi. Jesteśmy przekonani, że dzięki wsparciu tych wyjątkowych maszyn wykonanie zaplanowanych prac przebiegnie sprawnie, szybko i profesjonalnie.

W naszej ofercie znajdują się także inne urządzenia budowlane, które mogą Ci się przydać: