Multi Loader - platforma załadowcza i elektryczny transporter

Samopoziomujące się platformy do przewozu ciężkich ładunków, również w wersji z HDS'em
ML2
ML1

TRANSPORTERY GĄSIENICOWE

multifunkcyjny transporter

ALMACRAWLER Multiloader ML 6.0

 Automatyczna platforma załadowcza w 4 możliwych konfiguracjach! Począwszy od ładowności 2.5 T (model Multi Loader 2.5) do maksymalnej ładowności 6 T z zamontowanym HDS’em o wysięgu do 6m ( model Multi Loader 6.0).

 • gumowe niebrudzących gąsienice
 • system automatycznego poziomowania podczas jazdy – funkcja Bi-Levelling control: umożliwia bezpieczne przewożenie ciężkich i długich ładunków w trudnym terenie, również na spadkach o nachyleniu terenu do 15 stopni
 • maksymalny udźwig platformy: 6 T
 • HDS
 • maksymalna wysokość podnoszenia: 6.8 m
 • maksymalny wysięg boczny: 4.3 m
 • maksymalny udźwig: 990 kg
 • masa własna platformy wraz z dźwigiem i silnikiem spalinowym: 2990 kg
 • zasilanie Bienergy:
  • silnik elektryczny zasilany z pakietu akumulatorów litowo-ołowianych
  • silnik spalinowy diesel – wymagany do obsługi HDS – silnik jest demontowalny wraz z dźwigiem
 • intuicyjne sterowanie bezprzewodowe
 • możliwość zamontowania zestawu kłonic do bezpiecznego przewożenia metalowych bądź drewnianych elementów
 • sterowanie bezprzewodowe- unikalny system samopoziomowania się platformy (b-leveling) podczas jazdy w obu osiach
 • w wersji z HDS: wysięg boczny do 4.3, udźwig do 1T
 • ładowność platformy od 2.5 do 6 T

Prezentacja Maszyny

Multiloader 6.0

Zarezerwuj!

Napisz do nas!

Multi Loader - wielofunkcyjny transporter gąsienicowy

Multi Loader stworzony przez firmę Almacrawler to wielofunkcyjny, elektryczny transporter do zadań specjalnych. Dzięki kompaktowym rozmiarom pojazd doskonale spełnia swoją rolę na małych placach budowy, a także w miejscach, do których dostęp dla konwencjonalnych urządzeń tego typu jest ograniczony. Gąsienice pozwalają na poruszanie się transportera po pochyłym terenie, a zestaw kłonic umożliwia przewożenie długich elementów metalowych lub drewnianych. Multi Loader może być wyposażony także w HDS, dzięki któremu załadowanie i rozładowywanie materiałów potrzebnych do prac montażowych staje się niezwykle proste.

Multi Loader - platforma załadowcza o udźwigu do 6T!

Jednym z niewątpliwych atutów tego urządzenia jest platforma załadowcza o wymiarach 3 x 1,42 m i udźwigu do 6000 kg. Dzięki takim parametrom, platforma pozwala w bezpieczny sposób przewozić ładunki składające się z ciężkich, a także długich elementów konstrukcyjnych. Multi Loader świetnie radzi sobie przy tym w trudnych  warunkach, gdzie problemem może być ukształtowanie terenu. System Bi-Leveling umożliwia automatyczne poziomowanie się platformy w trakcie jazdy aż do 15° w obu osiach. Pozwala tym samym na bezpieczne przewożenie ładunku nawet po nierównym terenie i ułatwia późniejszy montaż z wykorzystaniem HDS-u o wysięgu do 6.8 m. Z jego pomocą możemy w łatwy i przede wszystkim bezpieczny sposób podać ładunki ważące do 990 kg.

Multi Loader - elektryczny transporter, już w Warszawie!

Multi Loader to automatyczna platforma do podnoszenia i transportowania ładunków o masie nawet do 6T. Multi Loader to jedna z niewielu maszyn na rynku budowlanym, która zasilana jest na dwa sposoby. Przede wszystkim platforma wykorzystuje silnik elektryczny zasilany pakietem akumulatorów litowo-ołowiowych, ale również została wyposażona w silnik spalinowy typu Diesel, niezbędny do obsługi HDS-u. Silnik można również zdemontować razem z dźwigiem, gdy zależy nam na zwiększeniu przestrzeni ładunkowej pojazdu.

Multi Loader - wynajem i sprzedaż. Warszawa, województwo mazowieckie oraz cała Polska

Multi Loader to wyjątkowo funkcjonalny transporter, który sprawdzi się na każdym placu budowy. Innowacyjna technologia pozwala zastąpić kilka maszyn budowlanych jednym, multi funkcjonalnym rozwiązaniem. Niebrudzące gąsienice, system automatycznego poziomowania, platforma załadowcza o pokaźnym udźwigu, a do tego demontowany HDS – ta maszyna robi wrażenie! Jesteś zainteresowany wynajmem lub zakupem Multi Loadera? Zachęcamy do przetestowania maszyny nie tylko w Warszawie, ale też w dowolnym miejscu w kraju.